Atelier SVATKA

Chcete mít na svou svatbu zcela jedinečný originál, který žádná jiná nemá? Pak právě Vám můžeme ušít Vaše šaty na zakázku. Specializujeme se na šaty pro exotickou svatbu u moře, nebo přírodní boho styl. Nejdůležitější pro nás je hlavně pohodlí nevěsty, praktičnost a maximální pohyblivost v šatech. Šijeme z lehkých a pružných přírodních materiálů jako bavlna a hedvábí. Ideální pro nevěsty, které jsou akční, chtějí něco jiného a hlavně žádné konvence.

Naše originální autorské modely Vám ušijeme na míru a střih uzpůsobíme Vašim přáním a představám, nebo Vám vyrobíme vysněné šaty na zakázku. U nás v salonu si můžete vyzkoušet střihy podobné tomu, co si představujete, a můžete si tak hned udělat představu o tom, co Vám sluší. Zkonzultujeme spolu, jaké jsou možnosti a vše zrovna názorně předvedeme a vyzkoušíme. Přibližný výsledek uvidíte hned, nekupujete žádného zajíce v pytli.

Svatební šaty na zakázku Vám ušijeme k prodeji už za cca 9.000 Kč, průměrná cena je asi 20.000 Kč - v závislosti na ceně použitých materiálů a náročnosti modelu.


POZOR: Vyrábíme vlastní originální modely. Kopie svatebních šatů od jiných značek a návrhářů zásadně odmítáme a upororňujeme nevěsty, že toto je nezákonné a zcela proti našemu přesvědčení.

Nová kolekce Atelier SVATKA 2020