TOP svatební barvy 2020

Barevná inspirace pro svatební sezónu 2020

Blush - pastelová pudrová

Tlumený sofistikovaný odstín růžové. Je to perfektní svatební barva pro každou svatbu v jakémkoli ročním období. Doporučujeme kombinovat s některou z těchto barev: eukalyptová, tmavomodrá, šedomodrá, šedá, béžová, zlatá, blush, bordó.

Světlá béžová + eukalyptová

S touto vzdušnou nadčasovou klasikou se prostě nemůžete zmýlit. Tato jednoduchá, ale rafinovaná kombinace svatebních barev skvěle funguje vždy a všude. Působí velmi lehce, vzdušně a čistě. Krásně se kombinuje s odstíny zlaté a béžové. Bude vypadat výborně na svatbě venku i uvnitř, v zimě i v létě!

Šedomodrá + bordó

Velice elegantní kombinace barev, u které si můžete v klidu dovolit svatbu trošku „přitřpytit“ trochou glitrů, konfet, či jinými lesklými metalickými prvky. Pokud na tohle ale zrovna nejste, nevadí! I patinovaná zlatá bude v této kombinaci vypadat skvěle. Barvy jako dělané na zámek! Tyto odstíny krásně korespondují s módním vintage stylem.

Skořicová + bordó

Spojením neutrální béžové a tlumené růžové s výraznou bordó vznikne velice vkusná podzimní kombinace pro vaši svatbu. Skvěle vypadá doplněná o drobné prvky ostružinové a zlaté. Tyto svatební barvy nejvíce vyniknou v přírodě a v rustikálním prostředí. Korespondují také dobře s módním vintage stylem.

Šalvěj + karamelová

2020 je rok tlumených zelených odstínů. Dají se krásně kombinovat s dalšími přírodními zemitými barvami jako béžová, zlatá, holubí šeď, latté nebo šedobéžová. Velmi jemná a luxusní barevná kombinace, která dodá vaší svatbě nadčasový šmrnc!

Světle šedá + zlatá

Jemná barevná kombinace, která se skvěle hodí snad do každého prostředí. Bude vypadat skvěle jak ve stanu nebo stodole, tak v hotelu či na zámku. Tyto odstíny šedé a zlaté krásně korespondují s módním vintage stylem, působí něžně a vzdušně.

50 odstínů šedi

Tato kombinace barev je skutečně klasická. Přidáním zlaté dostanete trochu třpytu a lesku, které základní černo-šedo-bílá nemůže poskytnout. Přidá do vaší svatební výzdoby luxusní vzhled a působí tak elegantněji.

Terracotta

Cihlové a zemité odstíny jsou pro rok 2020 v kurzu. Narozdíl od tradičních podzimních odstínů působí tyto tlumené barvy mnohem elegantněji. Krásně se kombinují se všemi přírodními barvami. Tato kombinace vám na svatbě vykouzlí romantickou podzimní atmosféru