Pronovias: Nadčasová značka svatební módy

Pronovias je uznávána jako jedna z nejlepších svatebních značek na světě. Na svatebním trhu se stala značkou haute couture a má ambice i velkolepost k tomu udržet si postavení Top Bridal Couture na světě.

Pronovias Group

Pronovias Group je mezinárodní firma, která obléká nevěsty ve více než 105 zemích prostřednictvím sítě 123 franšíz a více než 4 000 svatebních butiků a salonů. Španělsko je druhým největším vývozcem svatební módy na světě.

Nové tisíciletí bylo svědkem průkopnické spolupráce Pronovias se světově uznávanými návrháři s hlubokým porozuměním tradici a krejčovskému řemeslu - mistři haute couture jako Lydia Delgado, Mark Badgley & James Mischka, Valentino a Elie Saab a mnoho dalších.

Týmy pro návrh, modelování, tvorbu vzorů a dokončovací práce v sídle společnosti úzce spolupracují, sledují trendy na trhu a věnují velkou pozornost každému nejmenšímu detailu, díky čemuž je každý kus jedinečný.

Sídlo skupiny je v El Prat de Llobregat, jen pár kilometrů od Barcelony. Po několika přístavbách se komplex nyní rozkládá na 55 000 metrech čtverečních ve třech podlažích a je navržen tak, aby sluneční světlo neovlivňovalo odstíny bílé látky.

Součástí Pronovias Group je hned několik značek a kolekcí:

Vlajkové kolekce: Pronovias, Pronovias Privée, Atelier Pronovias
Kolaborace: Marchesa, Ashley Graham, Elisabetta Franchi for Pronovias

Kolekce House of San Patrick

Kolekce White One Barcelona

Značka Vera Wang Bride

Italská značka Nicole Milano

Značka Ladybird


Historie

Pokud jde o výběr svatebních šatů pro velký den, mnoho nastávajících nevěst hledá kombinaci ženskosti, romantiky a elegance. Pronovias, španělský svatební módní dům, poskytuje toto vše již více než století. Díky svým nádherným designům umožňuje Pronovias nevěstám, aby se ve svůj svatební den cítily krásné a sebevědomé již od roku 1922.

Pronovias je značka, která obstála ve zkoušce času a vyrábí krásné, nadčasové a sofistikované svatební šaty v té nejvyšší kvalitě. Ať už hledáte klasické, sexy nebo neokoukané moderní šaty, Pronovias nabízí širokou škálu designů, mezi kterými jistě najdete ty pravé.


Smysl pro detail

Rozsáhlé kolekce Pronovias jsou navrženy tak, aby vyhovovaly vkusu všech nevěst, ať už preferují klasický, romantický nebo moderní styl. Jejich šaty jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů, včetně krajky, tylu a saténu, a jsou doplněny jemnými ozdobami, jako jsou korálky, výšivky a aplikace.

Jedním z klíčových rysů návrhů Pronovias je použití složitých detailů a výšivek. Od jemných krajkových akcentů až po složité korálky a nášivky, každá róba je skutečným uměleckým dílem. Tyto detaily nejen dodávají nádech půvabu, ale také pomáhají vytvořit dojem hloubky a rozměru, díky čemuž šaty skutečně vyniknou.


Perfektní střih

Kolekce Pronovias jsou nejen krásné, ale také praktické, s řadou stylů a siluet, které se hodí pro každý typ postavy nevěsty. Ať už hledáte klasické princeznovské šaty, vypasovanou siluetu mořské panny nebo úchvatné šaty v áčkové linii, Pronovias vás pokryje. A díky řadě dostupných velikostí si určitě najdete šaty, které vám dokonale padnou.

Celé týmy návrhářů vypracovávají ke každému modelu až desítky prototypů - zkušebních verzí, aby vytvořili perfektní výsledek. Každý detail těchto šatů je navržen s vášní a láskou k řemeslu. Především u hladkých minimalistických modelů oceníte precizní a dokonalé vypracování, díky kterému šaty působí opravdu prémiově, i když jsou úplně jednoduché.


We Do Eco

Další věcí, která odlišuje Pronovias, je jeho závazek k udržitelnosti. Značka se zaměřuje na používání ekologických materiálů a výrobních metod, takže se můžete cítit dobře, protože vaše šaty nejen vypadají krásně, ale jsou také šetrné k životnímu prostředí.

Každý jednotlivý prvek šatů je udržitelný. Všechny látky mají ekocertifikaci a obaly jsou udržitelné a recyklovatelné. Korálky jsou vyrobeny z recyklovaného skla a zipy z recyklovaných materiálů jako je PET. Všechny šaty jsou navrženy v Barceloně a vyrobeny v dílnách Pronovias Group ve Španělsku. Materiály a příslušenství pocházejí z místních zdrojů v Evropě a všichni dodavatelé musí podepsat Etický kodex chránící blaho a práva zaměstnanců.

Díky jejich závazku k udržitelnosti se můžete při nákupu svých svatebních šatů cítit dobře. Když tedy přijde čas na výběr šatů na Vaši svatbu, zvažte Pronovias a udělejte svůj svatební den ještě výjimečnějším.