Svatba v zahraničí - svatební šaty k moři a na pláž

Svatba v zahraničí skýtá mnoho výhod. Jednou z nich je i větší dávka soukromí. Je čím dál více párů, které si místo klasické svatby chtějí svůj velký den užít jen ve dvou nebo s hrstkou nejmilejších. Svatba je výjimečná událost a vy na ní chcete vzpomínat jako na nejkrásnější den v životě. Splňte si svůj sen a místo velké a hlučné svatby v Čechách si uspořádejte intimní svatbu na pláži jen s tím, kdo je vám nejblíž.

V současnosti existuje hned několik agentur a cestovních kanceláří, které Vám svatbu v zahraničí zajistí. Pokud se do toho chcete pustit sami, s vyřízením svatby v zahraničí vám poradí a pomůže specializovaná Zvláštní matrika Brno, která se jako jediná na svatby v cizině zaměřuje.

Boho šaty s rozparkem

Velký nárůst popularity neformálních venkovních obřadů v přírodě a u moře jde ruku v ruce s oblíbeností svatebních šatů v bohostylu. A dává to perfektní smysl. Klasické saténové šaty s krinolínou se na pláž moc nehodí. Navíc se v nich nevěsta po písku zrovna neproběhne. Proto je logické zvolit spíše volné, splývavé, pohodlné střihy, které vás nebudou nijak omezovat a budou lépe korespondovat s okolním.

Hladké svatební šaty s rozparkem

Ne každý je fanouškem krajky. V takovém případě mohou nevěsty zvolit hladké šaty zcela bez zdobení. Pronovias má své šaty opravdu precizně vypracované, což se nejvíce projeví právě u hladkých šatů, kde je každá nedokonalost vidět nejvíc. Šaty proto i přes svou jednoduchost působí opravdu prémiově.

Úzké svatební šaty

Populární svatební lokality u moře mají zpravidla velmi teplé klima, kdy nevěsty určitě ocení lehké, vzdušné šaty. To platí dvakrát u úzkých šatů, které přiléhají ke stehnům. Aby Vám v nich nebylo horko, je potřeba zvolit lehké a prodyšné materiály a podšívky z bavlněného úpletu spíše než z polyesteru. Pokud mají šaty uvnitř satén nebo organzu, rovnou na ně zapomeňte!

Princeznovské svatební šaty

Pokud toužíte po tom se třpytit jako mořská hladina a zářit v tropickém slunci, platí pro Vás tytéž pravidla jako při výběru úzkých šatů. Bohaté princeznovské sukně se většinou skládají z většího množství vrstev, které tvoří výsledný objem sukně. Organze a saténu se chceme vyhnout, ale lehké podšívky a více vrstev vzdušného tylu Vám zajistí dostatečný objem, ale zároveň žádoucí vzdušnost a lehkost šatů.