Svatební salon Brno

Svatební salon SVATKA v Brně

Telefon: 602 530 992
Otvírací doba: Po-Pá 10-18 (jindy na objednání)
Adresa: Lidická 1023/63C, Brno
Parkování: v zóně B u obchodu - po registraci SPZ hodina zdarma
MHD: tramvaj, bus - zastávky Pionýrská, Antonínská (200m)

Svatební salon SVATKA Brno je moderní a značkový svatební salon, který vám každoročně přináší tu nejčerstvější svatební módu z celého světa. Jako jediný svatební salon Brno na Moravě nabízíme luxusní svatební šaty značky Pronovias. SVATKA je salon s velkou tradicí a ačkoliv tento svatební salon v Brně vidíte teprve pár let, tak jeho pobočka v Uherském Hradišti funguje už od roku 1990. Přes třicet let zkušeností tak tým SVATKA přináší i do svatebního salonu Brno na Lidické. Pokud hledáte luxusní a výjimečné svatební šaty, je pro vás tento svatební salon Brno skvělou volbou.

Svatební šaty Brno

Můžete se těšit na krásné moderní prostory a více než 300 svatebních šatů skladem přímo na pobočce. Nabízíme šaty všech stylů, zaměřujeme se ale především na hladké, minimalistické modely a šaty v boho stylu. Pro nevěsty, které chtějí opravdu jen to nejlepší, nabízíme také exkluzivní haute couture kolekci Atelier Pronovias a Pronovias Privée.

Jednoduché svatební šaty pro náročné

Pokud se řadíte mezi ty nevěsty, které si na krajku zrovna nepotrpí, u nás si rozhodně přijdete na své. Pronovias má své šaty opravdu precizně vypracované, což se nejvíce projeví právě u hladkých šatů, kde je každá nedokonalost vidět nejvíc. Šaty proto i přes svou jednoduchost působí opravdu prémiově. Úzké střihy jsou z elastických materiálů a uvnitř mají shapewear, takže perfektně padnou a jsou překvapivě pohodlné.

Boho svatební šaty pro náročné

Pronovias ve své kolekci boho šatů používá pravé bavlněné krajky, které jsou i přes svou zdánlivou hrubost příjemně měkké a pohodlné. Kombinují se s elastickými bavlněnými podšívkami a jen minimálně vyztuženými živůtky. Výsledkem jsou ty nejpohodlnější svatební šaty, jaké najdete. Díky pružné bavlně bez kostic máte téměř stejné pohodlí a svobodu pohybu, jako v každodenním civilním oblečení.

Haute couture svatební šaty

Kolekce Atelier Pronovias představuje prestižní řadu svatebních šatů s vysokým podílem ruční práce navrhovanou přímo kreativními řediteli firmy Pronovias, Alessandrou Rinauldo a Hervém Moreau. Každý kousek je jedinečné návrhářské dílo, jsou jak elegantní a sofistikované, tak i éterické a velmi ženské. Atelier Pronovias ve své haute couture kolekci používá pravé hedvábí, látky jsou proto překvapivě lehké a pohodlné.
Kolekce Pronovias Privée představuje okázalou řadu pompézních svatebních šatů bohatě zdobených perličkovými aplikacemi a Swarovski Elements. Každý kousek je velkolepé krejčovské dílo, které je hodné opravdové princezny.