Svatební salon Uherské Hradiště

Svatební salon SVATKA Uherské Hradiště

Telefon: 602 530 290
Otvírací doba: Po-Pá 10-18 (jindy na objednání)
Adresa: Nádražní 24, Uherské Hradiště
Parkování: K dispozici dvě parkoviště vedle vlakového nádraží v ulici Na Stavidle.
MHD: Vlakové nádraží cca 50 metrů.

Svatební salon SVATKA v Uherském Hradišti je jedním nejstarších svatebních salonů v ČR. Tato rodinná firma funguje nepřetržitě již od roku 1990. Dvě generace spojují dohromady své dlouholeté zkušenosti s inovací a pokrokem. Naše pobočka v Uherském Hradišti je moderní a značkový svatební salon, který vám každoročně přináší tu nejčerstvější svatební módu z celého světa. Jako jediný svatební salon na Moravě nabízíme luxusní svatební šaty španělské značky Pronovias. SVATKA je salon s velkou tradicí a ačkoliv náš svatební salon v Brně vidíte teprve pár let, tak jeho pobočka v Uherském Hradišti funguje už více než 32 let. Přes třicet let zkušeností tak tým SVATKA přináší i do svatebního salonu Brno na Lidické. Pokud hledáte luxusní a výjimečné svatební šaty, jsou pro vás naše svatební salony skvělou volbou.

Svatební šaty Uherské Hradiště

Můžete se těšit na krásné moderní prostory a více než 300 svatebních šatů skladem přímo na pobočce. Nabízíme šaty všech stylů, zaměřujeme se ale především na hladké, minimalistické modely a šaty v boho stylu. Pro nevěsty, které chtějí opravdu jen to nejlepší, nabízíme také exkluzivní haute couture kolekci Atelier Pronovias a Pronovias Privée.

Jednoduché svatební šaty pro náročné

Pokud se řadíte mezi ty nevěsty, které si na krajku zrovna nepotrpí, u nás si rozhodně přijdete na své. Pronovias má své šaty opravdu precizně vypracované, což se nejvíce projeví právě u hladkých šatů, kde je každá nedokonalost vidět nejvíc. Šaty proto i přes svou jednoduchost působí opravdu prémiově. Úzké střihy jsou z elastických materiálů a uvnitř mají shapewear, takže perfektně padnou a jsou překvapivě pohodlné.

Boho svatební šaty pro náročné

Pronovias ve své kolekci boho šatů používá pravé bavlněné krajky, které jsou i přes svou zdánlivou hrubost příjemně měkké a pohodlné. Kombinují se s elastickými bavlněnými podšívkami a jen minimálně vyztuženými živůtky. Výsledkem jsou ty nejpohodlnější svatební šaty, jaké najdete. Díky pružné bavlně bez kostic máte téměř stejné pohodlí a svobodu pohybu, jako v každodenním civilním oblečení.

Princeznovské svatební šaty

Kolekce Pronovias představuje prestižní řadu svatebních šatů s vysokým podílem ruční práce navrhovanou kreativními řediteli firmy Pronovias, Alessandrou Rinauldo a Hervém Moreau. Každý kousek je jedinečné návrhářské dílo, jsou jak elegantní a sofistikované, tak i éterické a velmi ženské.
Kolekce Pronovias představuje kromě jednoduchých a boho modelů také řadu pompézních svatebních šatů bohatě zdobených perličkovými aplikacemi a Swarovski Elements. Každý kousek je velkolepé krejčovské dílo, které je hodné opravdové princezny.