Svatební šaty s dlouhým rukávem

Svatební šaty s dlouhým rukávem

Svatební šaty s rukávem jsou u nevěst velmi oblíbené z mnoha různých důvodů. Často je to kvůli počasí, především u svateb v březnu, dubnu a říjnu. Spousta nevěst ale volí rukáv z estetických důvodů - například chtějí schovat paže, z náboženských důvodů, nebo se jim rukáv prostě a jednoduše líbí.

Pokud jste akční nevěsta, je potřeba počítat s tím, že látka není pružná a rukáv vás proto omezí v pohybu. Znáte to táhnutí v ramenou a podpaží, když si oblečete třeba kabát a zvednete v něm ruce? Pak se může stát i to, že tento souboj v přetahování látka nevydrží a rukáv z šatů utrhente. Pokud tedy plánujete divokou párty do rána nebo máte malé děti, které hodně zvedáte, mějte připraveny šaty na převlečení, nebo zvolte dvoudílné svatební šaty se samostatným topem, který můžete podle potřeby sundat.

Pronovias Masazir: svatební šaty se samostatnými sundávacími rukávy jsou hit sezóny 2023
Pronovias Danakil: nově se objevují rukávy všechny tvarů a druhů - balónové, zvonové nebo například takováto odepínací křídla
Pronovias Danxia: perfektní pohodlí a variabilita díky odepínacím spadeným ramínkům i samostatným balonovým rukávům - šaty 3v1

Jednoduché svatební šaty s rukávem

Pokud se řadíte mezi ty nevěsty, které si na krajku zrovna nepotrpí, u nás si rozhodně přijdete na své. Pronovias má své šaty opravdu precizně vypracované, což se nejvíce projeví právě u hladkých šatů, kde je každá nedokonalost vidět nejvíc. Šaty proto i přes svou jednoduchost působí opravdu prémiově. Úzké střihy jsou z elastických materiálů a uvnitř mají shapewear, takže perfektně padnou a jsou překvapivě pohodlné.

Boho svatební šaty s rukávem

Pronovias ve své kolekci boho šatů používá pravé bavlněné krajky, které jsou i přes svou zdánlivou hrubost příjemně měkké a pohodlné. Kombinují se s elastickými bavlněnými podšívkami a jen minimálně vyztuženými živůtky. Výsledkem jsou ty nejpohodlnější svatební šaty, jaké najdete. Díky pružné bavlně bez kostic máte téměř stejné pohodlí a svobodu pohybu, jako v každodenním civilním oblečení.

Princeznovské svatební šaty s rukávem

Snad každá z nás toužila už od dětství stát se princeznou a svatba je jednou z těch velmi speciálních událostí, kdy si to můžeme se vším všudy splnit. Kolekce Pronovias nabízí kromě jednoduchých a boho modelů také okázalou řadu pompézních svatebních šatů bohatě zdobených perličkovými aplikacemi a Swarovski Elements. Každý kousek je velkolepé krejčovské dílo, které je hodné opravdové princezny.

Úzké svatební šaty s rukávem

Pokud jste fanouškem sexy linií, ve kterých vynikne ženská postava a ladné křivky, pak jste tady správně. Pronovias má své svatební šaty perfektně vypracované a myslí samozřejmě i na to, aby se nevěsta dokázala v šatech pohybovat. Vyvinuli proto střih "relaxed mermaid", který není tolik těsný v kolenou. Úzké střihy jsou navíc z elastických materiálů a uvnitř mají shapewear, takže perfektně padnou a jsou překvapivě pohodlné.

Svatební šaty s odepínacím rukávem

Jak jsme už zmínili, příští sezónu budou v kurzu rukávy všech druhů a tvarů. Čím více dramatické, tím lépe. Velkým hitem jsou především nabírané a balonové rukávy. Nemůžete se rozhodnout mezi šaty s rukávem a bez rukávu? Užijte si na svou svatbu dva vzhledy v jednom

Nemrzněte

Pokud máte svatbu v chladných měsících, jsou svatební šaty s rukávem přirozená volba. Myslete ale na to, že pokud bude pod 18 stupňů, tenký krajkový rukáv většinou nestačí na to, aby Vás ohřál. A to především venku, když pofukuje. Doporučujeme proto k šatům vybrat i vhodný kabátek nebo přehoz - v našem salonu nabízíme k půjčení mnoho různě teplých variant, ze kterých můžete vybírat: klasická bolerka a šály, boho světříky a bílé svatební džízky, vlněné kabátky, kožíšky a plédy. Teplý kabátek a hezký bílý deštník jsou podle nás dvě nezbytnosti, které Vás skoro nic nestojí, ale ve svatební den můžou být někdy k nezaplacení.