Svatební šaty s rozparkem

Svatební šaty s rozparkem

Nevěsty, které chtějí ukázat ve svatební den svoje nohy, mají dvě možnosti. Buď zvolit krátké svatební mini šaty, které ale nejsou moc formální a nepůsobí zrovna slavnostně, nebo sáhnout po svatebních šatech s rozparkem.

Mezi celebrity, které nedávno oslnily v šatech s rozparkem na své svatbě, patří například Chiara Ferragni nebo Ariana Grande.

Boho šaty s rozparkem

Velký nárůst popularity neformálních venkovních obřadů v přírodě a u moře jde ruku v ruce s oblíbeností svatebních šatů v bohostylu. A dává to perfektní smysl. Klasické saténové šaty s krinolínou se na palouk u stodoly moc nehodí. Navíc se v nich nevěsta po louce zrovna neproběhne. Proto je logické zvolit spíše volné, splývavé, pohodlné střihy, které vás nebudou nijak omezovat a budou lépe korespondovat s okolní přírodou.

Pronovias Albatre
Pronovias Charisse
Pronovias Tyson
Pronovias Hedren

Svatební šaty na tenká ramínka

Hlavní svatební sezóna je především v létě. Mezi nejpopulárnější měsíce patří červen, srpen a září. To jsou velmi teplé měsíce, kdy nevěsty určitě ocení lehké, vzdušné šaty na tenká ramínka. Špagetová ramínka jsou hit sezóny 2023.

Pronovias Katsura
Pronovias Anderson
Pronovias Skellig
White One Ishk

Hladké svatební šaty s rozparkem

Ne každý je fanouškem krajky. V takovém případě mohou nevěsty zvolit hladké šaty zcela bez zdobení. Pronovias má své šaty opravdu precizně vypracované, což se nejvíce projeví právě u hladkých šatů, kde je každá nedokonalost vidět nejvíc. Šaty proto i přes svou jednoduchost působí opravdu prémiově.

White One Spring
White One Maitea
White One Adelpha
Pronovias Aislin

Vrstvené sukně s rozparky

V nové kolekci 2023 můžeme kromě klasických rozparků, u kterých ze sukně vykukuje nožka nevěsty, najít i tuto zajímavou novinku - rozparky na vrstvených sukních, kdy místo holé nohy je v rozparku vidět spodní vrstva sukně se zdobením.

Pronovias Goblin
Pronovias Granville
Atelier Pronovias Honor
Pronovias Sapna