TOP svatební barvy 2022

Barevná inspirace pro svatební sezónu 2022

Blush + pudrová

Tlumený sofistikovaný odstín růžové. Je to perfektní svatební barva pro každou svatbu v jakémkoli ročním období. Krásně ladí tón v tónu, klidně proto nemějte strach kombinovat spolu světlejší a tmavší odstíny pudrové. Doporučujeme do palety k pudrové přidat také některou z těchto barev: eukalyptová, šedomodrá, šedá, béžová, zlatá.

Světlá béžová + eukalyptová

S touto vzdušnou nadčasovou klasikou se prostě nemůžete zmýlit. Tato jednoduchá, ale rafinovaná kombinace svatebních barev skvěle funguje vždy a všude. Působí velmi lehce, vzdušně a čistě. Krásně se kombinuje s odstíny zlaté a béžové. Bude vypadat výborně na svatbě venku i uvnitř, v zimě i v létě!

Šedomodrá + švestková

Rustikální barevná kombinace jako dělaná do stodoly se krásně doplňuje s pozdně letními plody jako jsou ostružiny, borůvky, švestky, maliny a fíky. Protože jsou všechny tyto odstíny poměrně chladné, je možné je oživit růžovou zlatou nebo mosaznou. Tyto barvy krásně korespondují s módním vintage stylem.

Skořicová + bordó

Spojením neutrální béžové a tlumené růžové s výraznou bordó vznikne velice vkusná podzimní kombinace pro vaši svatbu. Skvěle vypadá doplněná o drobné prvky zlaté. Tyto svatební barvy nejvíce vyniknou v přírodě a v rustikálním prostředí. Korespondují také dobře s módním vintage stylem.

Klasická modrá

Modrá a šedomodrá jsou už stálicemi ve svatebních barvách. I když je těžké tuto barvu nakombinovat do květinové výzdoby, můžete ji snadno doplnit na svou tabuli v prostírání. Květinami pak můžete naopak studenou modrou hezky oživit a přidat odstíny růžové nebo vínové.

Tmavě zelená + zlatá

Velice elegantní kombinace barev, u které si můžete v klidu dovolit svatbu trošku „přitřpytit“ trochou glitrů, konfet, či jinými lesklými metalickými prvky. Pokud na tohle ale zrovna nejste, nevadí! I patinovaná zlatá bude v této kombinaci vypadat skvěle. Tyto odstíny krásně korespondují s módním vintage stylem.

Levandule, lilek a fík

Fialová jako doplňková svatební barva se nyní vrací, ovšem jasný pastelový odstín šeříkové nyní nahrazuje tlumená šedo-fialová, světlá i tmavá. A není překvapení že právě světlá a tmavá "starofialová" k sobě budou vypadat krásně. Když nakombinujete tyto odstíny s krémovou a eukalyptovou, získáte svěží nezaměnitelný styl Provence.

Terracotta

Cihlové a zemité odstíny jsou pro rok 2022 v kurzu. Narozdíl od tradičních podzimních odstínů působí tyto tlumené barvy mnohem elegantněji. Krásně se kombinují se všemi přírodními barvami a právě proto se skvěle hodí hlavně do přírody a rustikálního prostředí. Tato kombinace vám na svatbě vykouzlí romantickou podzimní atmosféru.